Home ШОУ БИЗз Мак сцена Македонската фолкерка го покажа бременото стомаче во бикини

Македонската фолкерка го покажа бременото стомаче во бикини

SHARE

Сања Гроздановска попозната како Сани од неодамна објави дека со нејзиниот сопруг Мартин очекуваат принова во семејството.

Фолкерката очигледно ужива во бременоста, а тоа го прави на плажа.

Сани објави фотографија на која го покажа големото бремено стомаче во бикини.

Инаку пејачката од првиот брак ја има преслатката ќерка Викторија.