Home ШОУ БИЗз Мак сцена Македонската водителка уживаше во елитниот ресторан каде Цеца славеше роденден

Македонската водителка уживаше во елитниот ресторан каде Цеца славеше роденден

7372
0
SHARE

Цеца минатиот месец го прослави својот 44-ти роденден, а тоа го направи во друштво на семејството и пријателите во ресторан во Белград.

Сепак фолк дивата не е единствена која ужива во елитните места во српската метропола.

Во ресторанот уживаше и македонската водителка, Елена Стефановска, каде ја снимаше емисијата „Живот со стил“.

Елена на Инстаграм сподели фотографии од уживањето буквално во стилот на Цеца.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here