Home ШОУ БИЗз Мак сцена Македонски пејач наместо релаксирачка масажа добил модрици

Македонски пејач наместо релаксирачка масажа добил модрици

SHARE

Сигурно најмалку би се надевале дека на масажа може нешто да тргне наопаку и дома да се вратите со големи и темни кругови модрици.

Секогаш првата асоцијација за масажа ни е опуштање и релаксација.

Но сосема спротивното му се случи на поп пејачот Јован Радњански.

Тој на Фејсбук објави фотографија на која го покажа голиот грб со модрици и напиша ваков коментар:

jovan hitportal

Ете и ваков перадокс се случува.

Му посакуваме побрзо заздравување и внимателно бирање на масажерите.

radnjanski hitportal

РЕКЛАМИ:
Loading...