Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive „Малку ја набив кичмата, ама вредеше“, Северина падна на сред концерт (видео)

„Малку ја набив кичмата, ама вредеше“, Северина падна на сред концерт (видео)

реклама:G Natural

Хрватстската пејачка Северина се пошегува на својот Инстаграм профил и објави видео како се сопнува на сцената од звучникот и паѓа пред 20 000 луѓе.

Таа на концертот во Врњачка Бања за време на изведбата на еден од нејзините хитови еуфорична и раскокана не успеа да го види звучникот зад неа и падна на сцената.

Видеото потоа го објави на социјалните мрежи и воедно се заблагодари на публиката додавајки:

„Малку ја набив кичмата ама вредеше“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------