Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Мараја Кери на плажа со ланче од 500.000 долари

Мараја Кери на плажа со ланче од 500.000 долари

SHARE

Мараја Кери е позната по љубовта кон луксузниот начин на живот, па дури и кога е на плажа пејачката не се откажува од скапите парчиња.

Пејачката на Инстаграм сподели фотографија од плажа на која носи тигресто бикини кое падна во сенка поради нејзиниот накит.

Мараја на себе носеше ланче од 500.000 долари, подарок од нејзиниот екс свршеник, Џејмс Пакер.

Накитот пејачката во јавност досега го носеше само еднаш.