Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Марија Шерифовиќ на прв одмор со синот Марио (фото)

Марија Шерифовиќ на прв одмор со синот Марио (фото)

реклама:G Natural

Марија Шерифовиќ, популарната српска пејачка, замина на летен одмор во Црна Гора со својот син Марио, кому ова му е прв летен одмор.

На патувањето со неа се и бебиситерката на Марио и нејзиниот стоматолог, а друштво им прави и пејачката и блиска пријателка на Марија, Јована Пајиќ.

Гордата мајка сподели неодоливо слатка фотографија од својот син, додека тој ужива пред морската шир. „Вечно нека те грее сонцето“, напиша таа покрај фотографијата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------