Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Марија Шерифовиќ збесна прекина концерт: „Ако биде мојот син како вас, ќе...

Марија Шерифовиќ збесна прекина концерт: „Ако биде мојот син како вас, ќе се убијам“

фото:Принтскрин
реклама:G Natural

Марија Шерифовиќ толку многу се изнервирала на настапот во Швајцарија што без размислување го прекинала и изнервирана им порачала на четворицата некултурни ммци во публиката:

@tanjasrdjevic @Marija Serifovic 🩷👏🏻 #marijaserifovic #serifovic #dolaziljubav #drugacija #buditedobro #zürich #foryou ♬ Originalton – Tanja Srdjevic 🌹


„Вие четворица сте толку невоспитани, тоа е пекол. Неверојатно сте некултурни, морам да ви го кажам тоа, простете ми. Навистина сте невоспитани. Ако разбирате, ако не разбирате, преведете за нив, се изнервирав. Ама ајде, тие се млади. Не дај боже син ми да биде таков, ќе се убијам. Сега ќе ви простам, друг пат нема“, рече Марија од сцената и ја доби поддршката од преостанатиот дел од публиката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------