Home INFO Марија Шерифовиќ ги изненади фановите: Се појави во емисија со долга коса...

Марија Шерифовиќ ги изненади фановите: Се појави во емисија со долга коса и високи потпетици (ВИДЕО)

SHARE

Марија Шерифовиќ ги изненади своите фанови кога на интернет се појави снимка од една емисија каде таа е со долга коса и високи потпетици. Со оглед на тоа дека е позната по својот лежерен изглед и скоро секогаш е облечена во патики и маички, ова видео изненади многумина.

Mir svima ????????????????????????????????????

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic) on

РЕКЛАМИ: ---