Home ШОУ БИЗз Балкан Марина Туцаковиќ со емотивна порака ги расплака фановите

Марина Туцаковиќ со емотивна порака ги расплака фановите

SHARE

Марина Туцаковиќ интензивно ја започна својата битка со ракот и замина на лекување во Германија.

Откако беше објавена информацијата дека се бори со тешката болест, таа немаше своја изјава за медиумите или појавување во јавноста.

Марина сепак сега се огласи на социјалната мрежа Инстаграм, а нејзината емотивна порака ги разнежи и пријателите и фановите.

„Во еден ден се раѓаш. Во еден умираш. Во еден се заљубуваш. Во еден ден запознаваш личност која ти го менува животот. Во еден ден се се случува“.

РЕКЛАМИ:
Loading...