Home ШОУ БИЗз Мак сцена Марјана Станојковска на Пиво Фест само по долна облека (фото+видео)

Марјана Станојковска на Пиво Фест само по долна облека (фото+видео)

SHARE

Синоќа во Прилеп започна најновото издание на фестивалот на пивото, „Пиво Фест 2016“.

Втора година по ред водителкста улога им припадна на Марјана Станојковска и Жарко Димитриевски и втора година по ред сите погледи се насочени кон згодната водителка.

Минатата година таа се појави во неколку смели комбинации, а под едниот фустан не носеше дури ни гаќички.

марјана станојкоска на пиво фест

Оваа година ситуацијата се промени.

Марјана носи гаќички и градник кој ги покажа пред целата македонска јавност.

Водителката за отварањето на фестивалот се појави во бела проѕирна тоалета, која повеќе покажа отколку што скри.

марјана станојкоска на пиво фест

марјана станојкоска на пиво фест

Искрено навикнати сме Марјана да ја гледаме во провокативни изданија, па ова и не е големо изненадување.