Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Што прави машка глава меѓу нозете на Ријана?

Што прави машка глава меѓу нозете на Ријана?

SHARE

Ова е моето место за забава, напишала Ријана на Твитер под фотографијата со машка глава меѓу своите нозе кои сама ја објавила.

За да не помислите дека се работи за нешто друго, да појаснеме – пејачката цела ноќ на фестивалот „Коачела“ ја поминала на рамениците на еден од момците од обезбедувањето.

Тој веројатно и не знаел дека таа го фотографира додека ја носи. На Твитер таа напишала дека тоа е една од најдобрите ноќи во нејзиниот живот.

Инаку, се забавувала со своите пријатели и со пејачката Кејти Пери, која исто така не го пропушти калифорнискиот фестивал.

Да не дојде до забуна :)
Да не дојде до забуна 🙂
РЕКЛАМИ:
Loading...