Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Мажи што чекате?! Милица Павловиќ: Подготвена сум да ја дадам душата и...

Мажи што чекате?! Милица Павловиќ: Подготвена сум да ја дадам душата и телото за оној кој ќе ме сака како божица

реклама:G Natural

Пејачката МИлица Павловиќ важи за една од нај сексипилните пејачки на балканот а нејзината армија на обожаватели постојано се зголемува.

Но кога че се спомне љубов таа секогаш вели дека е осамена и дека сеуште го очекува вистинскиот на што никој неможе да поверува.

„Секоја жена сонува за тоа да биде сакана како божица, но живееме во време кога е достапно се.
Ниски страсти, секс, се е тоа преценето и често умее д го помати мозокот, па наместо љубов останува само една површна емоција.
Бидејки на сите нас во основа ни е најнеопходна вистинска љубов“ рекла Милица за медиумите кога била прашана дали е сеуште сама.

БОНУС ВИДЕО:
ТОП 3 ИНСТА: Брутално секси Сандра Африка жари и пали со секој нов пост

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------