Home ШОУ БИЗз Балкан Мажите полудеа: Рада Манојловиќ го покажа меѓуножјето на настап (видео)

Мажите полудеа: Рада Манојловиќ го покажа меѓуножјето на настап (видео)

SHARE

Српската пејачка Рада Манојловиќ на еден настап ги полуде мажите.

Таа беше облечена во црвен фустан со висок шлиц кој откриваше буквално се.

Мажите во првите редови останаа подзинати кога во еден момент ѕирна меѓуножјето на пејачка.

Погледнете го видето.

РЕКЛАМИ:
Loading...