Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Мажот на Тања Савиќ од Австралија: Ме изневери и со таксист!

Мажот на Тања Савиќ од Австралија: Ме изневери и со таксист!

14
реклама:Лето во Банско

Драмата меѓу Душан Јованчевиќ сеуште законскиот сопруг на Тања Савиќ и пејачката продолжува.

Откако во медиумите се појавија информации за врската на Тања со градоначалник, Душан повторно реши во медиумите да открие детали за минатото на пејачката.

Имено тој на темата за неверство запрашан дали го изневерила пејачката додека биле заедно, тој веднаш открил дека и нивниот старт во врската бил со неверство затоа што таа со него го изневерила тогашниот дечко. А додаде дека и знае за уште едно неверство на сопругата со таксист.

Дека драмата продолжува повремено знае да не потсети сопругот на Тања од Австралија, а како ќе заврши и со што следно ќе изненади останува да почекаме.

РЕТРО ВИДЕО: Запознајте го семејството на Тања Савиќ и видете што…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------