Home ШОУ БИЗз Мак сцена Мелита Ракичевиќ го прослави роденденот: Еве што доби од момчето

Мелита Ракичевиќ го прослави роденденот: Еве што доби од момчето

3311
0
SHARE

Мелита Ракичевиќ вчера го прослави својот роденден, а тоа го направи во друштво на нејзиното момче Виктор.

Роденденот помина во романтична атмосфера, а екс водителката се пофали на социјалните мрежи.

Мелита на Инстаграм објави фотографија од букетот во форма на срце, а со изненадувањето позираше и покрај камин.

A post shared by MELITA ♏ (@melitameli) on

A post shared by MELITA ♏ (@melitameli) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here