Home ШОУ БИЗз Балкан Мелита Ракичевиќ повторно ја ископира Јелена Карлеуша

Мелита Ракичевиќ повторно ја ископира Јелена Карлеуша

SHARE

Мелита Ракичевиќ летото го користи до максимум, а нејзиното ужвање го споделува преку социјалните мрежи.

Минатата недела објави фотографија во провокативно бикини, каде беше очигледно дека ја ископира Јелена Карлеуша, но тоа не беше единствената работа.

Мелита на Инстаграм објави и фотографии на кои ужива на фламинго душек, ист како на пејачката.

Погледнете.

In a world full of sheep be a f**king UNICORN ????????????????????????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

A post shared by MELITA (@melitameli) on