Home ШОУ БИЗз Мак сцена Мелита Ракичевиќ во исто бикини како Јелена Карлеуша

Мелита Ракичевиќ во исто бикини како Јелена Карлеуша

SHARE

Мелита Ракичевиќ е позната по љубовта кон костимите за капење, па секоја сезона има неколку пара нови кои гордо ги промовира.

Но, оваа сезона екс водителката облече исто бикини како и Јелена Карлеуша.

Мелита се одлучи за црвено, додека пејчката за сино бикини… погледнете.

РЕКЛАМИ:
Loading...