Home ШОУ БИЗз Мак сцена Мелита збесна – Оставете не на мира лудаци!

Мелита збесна – Оставете не на мира лудаци!

SHARE

Фејсбук страната „Приказни од булеварот“ објави копија од фотографијата на која Мелита признава дека момчето ја изневерува, по што настана вистински хаос.

Инстаграм профилот на Мелита наводно бил хакиран, била објавена фотографија, па водителката веднаш се огласи:

-Тешко е да се гледа љубовта, ако сте несреќни и болни… срамота е да хакирате профили и да уништувате животи. Оставете не на мира лудаци! Не постои никаква Ана Марија, нити ја познаваме!, напиша Мелита и постираше заедничка фотографија со нејзиното момче.