Home INFO Миа Костова во маичка без прслук! Еве ги новите гради на убавата...

Миа Костова во маичка без прслук! Еве ги новите гради на убавата водителка! (ФОТО)

SHARE

„Дека секогаш може подобро, ете затоа решив дека е вистинско време и за ова! Стомачни ви ветив и исполнив. Еве ветувам и гради многу скоро во маица без прслук, сон на секоја жена“, напиша Миа на својот Фејсбук и Инстаграм профил.
Вети и оствари! Еве како изгледа убавата водителка по естетската операција!

РЕКЛАМИ: ---