Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Мила Кунис и Ештон Качер прв пат заедно на црвениот тепих

Мила Кунис и Ештон Качер прв пат заедно на црвениот тепих

SHARE

Ештон Качер и Мила Кунис го имаа своето деби на црвениот тепих како пар и се појавија во Калифорнија, по повод Breakthrough Prize Awards.

Дуото за последен пат беше видено на црвен тепих заедно во 2000-та година, додека Мила и Ештон беа само колеги од ТВ серијата „That ‘70s Show“.

Им беа потребни 17 години за повторно да се обединат пред камерите на црвен тепих, а изгледаа одлично!

РЕКЛАМИ: ---