Home ШОУ БИЗз Балкан Мини фустан и чизми над колена: Цеца го запали Куманово (фото)

Мини фустан и чизми над колена: Цеца го запали Куманово (фото)

SHARE

Овој викенд Цеца имаше настап во Куманово, каде журката траеше до раните утрински часови.

Фолкерката освен со песните, ја запали публиката и со својот стајлинг.

Цеца за гостувањето во Куманово се одлучи за кратко црно фустанче и чизми над колена.

Пејачката изгледаше пристојно, но истовремено провокативно!

Цеца објви и фотографија од настапот, погледнете.

РЕКЛАМИ:
Loading...