Home ШОУ БИЗз Балкан Минијатурното бикини на Карлеуша едвај ги задржа бујните гради (видео)

Минијатурното бикини на Карлеуша едвај ги задржа бујните гради (видео)

2781
0
SHARE

Јелена Карлеуша секој ден објавува провокативни фотографии од нејзиниот одмор во Турција.

Ѕвездата овој пат сподели видео во нов модел на бикини, кој едвај ги додржа нејзините бујни гради.

Погледнете.

Purple

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here