Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Минувачите во Дубаи во шок, шета Јелена Карлеуша во секси фустан и...

Минувачите во Дубаи во шок, шета Јелена Карлеуша во секси фустан и голи гради (фото)

реклама:G Natural

Каде и да се појави никого не остава рамнодушен па така Јелена Карлеуша секојдневно ги изненадува сите на социјалните мрежи.

Следбениците на нејзиниот профил но и случајните минувачи во Дубаи останаа во шок откако Јелена прошета на улица во секси комбинација и тоа видео го објави.

Пејачката во црн фустан со ѕвездички на градите и овој пат покажа дека е скандал мајстор…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------