Home INFO Младата Нор чека дете со Ал Пачино, а била во врска со...

Младата Нор чека дете со Ал Пачино, а била во врска со овие стари холивудски заводници

реклама:Лето во Банско

Холивудскиот актер Ал Пачино, на свои 82 години ќе стане татко.

Мајката на неговото четврто дете е Нор Алфалах.

Нор е во осмиот месец ос својата бременост а веста ја потврди и менаџерот на Пачино.

Младата Нор, која има 29 години, се претставува како филмска продуцентка, но зад себе нема баш многу реализирани проекти.

Поточно досега продуцирала само два.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Noor (@nooralfallah)

Вниманието во јавноста го привлече во 2017 година кога е забележана со Мик Џегер, на турнејата на Ролинг Стоунс.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Noor (@nooralfallah)

Мик ја раскина врската со Нор со цел да се посвети на неговата предходна девојка, 36 годишната балерина Мелани со која беше во врска од 2014 година и со која го имаат синот Октавиан, осмо по ред дете на рокерот.

По раскинувањето со Џегер, Нор често е во друштво на 62 годишниот милијардер Николас.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Noor (@nooralfallah)

Неколку месеци подоцна, папараците ја уловија како излегува од ресторан со Клинт Иствуд.

Ниту еден од нив немал коментар за нивната врска.

Но подоцна, Нор за Дејли Меил изјавила дека двајцата се само добри пријатели и биле на семејна вечера на која присуствувале и нејзините родители.

На вечерата во ресторанот не се појавила Кристина Сандере, со која Иствуд е во врска веќе девет години.

Ал Пачино никогаш не бил во брак, но има три деца. Ќерката Џули Мари Тарант (33) и дваесет и две годишните близнаци Оливија и Антон ДиАнџело (22).

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------