Home INFO Многу девојки ќе ја копираат: Карлеуша воведе нов моден тренд!

Многу девојки ќе ја копираат: Карлеуша воведе нов моден тренд!

18
реклама:Лето во Банско

Познатата Јелена Карлеуша е модна икона која ги диктира трендовите како кај нас, така и пошироко.

Таа со години не престанува да изненадува со својот стил.

Буквално секоја нејзина комбинација е внимателно одбрана и беспрекорно и прилега.

Едно од нејзините последни модни изданија привлече огромно внимание во јавноста. Повеќе од очигледно е дека ова Пинк издание на Карлеуша е еден нов моден тренд кој ќе инспирира многу девојки во регионот.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------