Home LIFE STYLE Модна катастрофа за Ева Лонгорија: Ако сте ситни и ниски заборавете на...

Модна катастрофа за Ева Лонгорија: Ако сте ситни и ниски заборавете на овој стајлинг

SHARE

Ева Лонгорија од неодамна наполни 42-години и мора да признаеме дека никогаш не изгледала подобро.

И додека не воодушевува со секое свое појавување, сепак и најдобрите понекогаш знаат да згрешат кога се модните комбинации во прашање.

Лонгорија која е висока 157 сантиметри се појави во стајлинг кој само ја истакна нејзината ситна градба и ја направи да излгледа уште пониска.

Актерката облече тесно здолниште до колена и кошула на линии, комбинација која не и одговара на нејзината градба.

Доколку сте ситни и ниски, налик Ева Лонгорија, заборавете на овој стајлинг.

РЕКЛАМИ:
Loading...