Home ШОУ БИЗз Балкан Момче или девојче!? Наташа Беквалац и Лука ја решија дилемата околу полот...

Момче или девојче!? Наташа Беквалац и Лука ја решија дилемата околу полот на бебето

SHARE

Наташа Беквалац е во вториот месец од бременоста и со партнерот Лука Лазукиќ го очекуваат своето прво дете.

Парот е многу возбуден за приновата, и со нивните блиски пријатели споделиле интимни желби и детали.

„Пејачката и бизнисменот се пресреќни поради нејзината благосостојба. Иако Наташа сеуште не е влезена во третиот месец, таа вели дека сака да роди девојче. Лука се согласува со нејзините желби, па постојано зборува како нивната ќерка ќе биде убава и ќе личи а неа“, вели извор близок до пејачката.

РЕКЛАМИ:
Loading...