Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Моника Белучи со страствен бакнеж на сцената во Кан

Моника Белучи со страствен бакнеж на сцената во Кан

SHARE

Моника Белучи оваа година е домаќинка на 70-ото издание на Канскиот филмски фестивал.

Убавата италијанка која е позната по воздржаноста и префинетоста на синоќешното отворање изненади со своето однесување.

Овој пат како што налагаше сценариото, имаше „жешка“ сцена со својот придружник, францускиот комичар Алекс Лутс.

Моника Белучи му упати страствен бакнеж на комичарот додека беа на сцената.

Последен пат во ваква сцена ја паметиме во „Џејмс Бонд“.