Home INFO Можете ли да ја препознаете? Елена Ристеска некогаш изгледала вака (ФОТО)

Можете ли да ја препознаете? Елена Ристеска некогаш изгледала вака (ФОТО)

Фото: Instagram/printscreen/elenaristeska_era
реклама:G Natural

Денес важи за една од најубавите и најзгодните пејачки во регионот.

Започна како победник на првата „М2 потрага по нова ѕвезда“, а од слатко девојче порасна во една од најубавите пејачки.

Можете ли да го препознаете ова слатко девојче?

Ако се загледате убаво и во лицето на ова слатко девојче ќе ја препознаете Елена Ристеска.

Како мала била преслатка. Пејачката оваа фотографија ја сподели на нејзиниот Инстаграм профил.

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“