Home INFO Мрачните тајни на децата на познатите! Вилоу Смит ги шокираше родителите! (ВИДЕО)

Мрачните тајни на децата на познатите! Вилоу Смит ги шокираше родителите! (ВИДЕО)

SHARE

Иако навидум имала убаво детство покрај своите успешни и богати родители, ќерката на Вил и Џејда Смит се соочувала со големи проблеми во пубертетскиот период.
Вилоу Смит, во емисијата “Red table talk” во која учествувала заедно со својата мајка и баба открила дека во минатото се обидела да ги пресече своите вени.
Шокирана од ваквата изјава, Џејда се обидувала да дознае повеќе детали прашувајки ја кога и каде се случило ова.
17 годишната Вилоу објаснува дека проблемите почнале кога имала 12 години, по излегувањето на нејзината песна “Whip My Hair”.
Почувствувала страв од иднината,мислела дека нема талент и сето ова страшно ја фрустрирало.
“ Тогаш престанав да одам на часови по пеење, да слушам мрачна музика . Се чувствував како да тонам во црна дупка.. и тогаш почнав да се сечам по рацете!” – раскажала Вилоу, шокирајки ги гледачите и свите најблиски.

РЕКЛАМИ: ---