Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive На чекор до официјалниот датум за разводот на Џенифер Лопез и Бен...

На чекор до официјалниот датум за разводот на Џенифер Лопез и Бен Афлек, на парот ништо не му оди од рака

реклама:G Natural

Џенифер Лопез и Бен Афлек се на чекор од официјален развод, што се очекува да го објават до крајот на јуни, според DailyMail. Тие сакаат да избегнат заедничко прославување на Денот на независноста на 4 јули и објавата на разводот пред нивната годишнина на 18 јули.

Според ТМЗ, нивната луксузна вила е на продажба, но три недели нема заинтересирани купувачи. Тие бараат 65 милиони долари за куќата, иако пред година и пол ја платија 60,85 милиони. Афлек не сакал да ја задржи вилата поради оддалеченоста од неговите деца, додека Лопез ја сметала за преголема за нејзиното семејство.

Вилата, со 12 спални соби, 24 бањи, и многу други луксузни удобности, останува на пазарот додека парот се подготвува за развод.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------