Home ШОУ БИЗз Балкан На „Егзит 2013“ за само 2 757 денари

На „Егзит 2013“ за само 2 757 денари

SHARE

Иако фестивалот Егзит е закажан дури за периодот од 10 до 14 јули следната година во Нови Сад, од денес на пладне почна продажбата на влезниците по промотивна цена од 4.990 динари, односно 2. 757 денари.

Влезниците може да се купат преку сајтот Gigstix.com.

Редовната цена на комплет влезница е 11.990 динари или 6 624 денари.

Како и секоја година на овој фестивал се носат познати музички имиња од регионов, но и од целиот свет.

Без разлика кој и да настапува следната година, како и секогаш Егзит ветува одлична забава.

РЕКЛАМИ:
Loading...