Home INFO На грижите им нема крај: Повреден е синот на Емина Јаховиќ

На грижите им нема крај: Повреден е синот на Емина Јаховиќ

287
0
SHARE

По бурниот период по разводот со турската мега ѕвезда Мустафа Сандал, пејачката Емина Јаховиќ одлучи да замине на одмор во Барселона со своите малолетни синови Јаман и Јавуз.
За жал уживањето било прекинато поради незгодата која му се случила на малиот Јавуз.
Момчето се повредило и десната рака му е во гипс.
Нема крај на грижите на Јаховиќ!

Фото: Принтскрин/Instagram

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here