Home ШОУ БИЗз Ѕвезди На Мараја Кери и „пукна“ фустанот, а таа едвај ги скри градите...

На Мараја Кери и „пукна“ фустанот, а таа едвај ги скри градите (видео)

102
0
SHARE

Настапите во живо се навистина непредвидливи! Токму ова и се случи на Мараја Кери додека настапуваше во „Good Morning America“.

Патентот на нејзиниот тесен златен Версаче фустан „пукна“,  а Мараја реагираше веднаш па со раката ги задржа градите за публиката да не добие доза голотија.

„Фустанот ми пукна! Сега ќе морам да ги држам градите цело време“, се пошегува Мараја.

Пејачката ја поздрави и дизајнерката Донатела Версаче додавајќи: „Те сакам Донатела, но се скина мила. Како да го наречам ова? Изгледа дека ќе биде новa YouTbe занимација“.

Како помина настапот на Мараја, погледете во видеото.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here