Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive На социјалните мрежи се појави никогаш виден спот на Цеца Ражнатовиќ (видео)

На социјалните мрежи се појави никогаш виден спот на Цеца Ражнатовиќ (видео)

Foto: Youtube/printscreen
реклама:G Natural

Денеска на социјалните мрежи можете да најдете и видите најразлични видео материјали кои имаат милионски прегледи но не секогаш тие се нови.

Особено се интересни ретро видеата на пејачите кои покажуваат како тие изгледале кога почнувале и биле млади и неискусни.

Она што е актуелно во моментов е видео спот за една од старите песни на Цеца каде што таа нема силикони и изгледа природно а е снимен сигурно пред повеќе од 30 години.

Ако сакате да видите како изгледала Цеца на почетокот од кариерата кликнете на видеото подолу…

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“