Home ШОУ БИЗз Ѕвезди На црвен тепих без градник: Анџелина Џоли ги собра сите погледи

На црвен тепих без градник: Анџелина Џоли ги собра сите погледи

SHARE

Анџелина Џоли синоќа ги собра сите погледи на црвениот тепих на Hollywood Film Awards.

42-годишната актерка се одлучи за долг свилен фустан во сива боја, под кој не носеше градник.

Изгледот беше надополнет со нежни „smokey eyes“ и црвен кармин.

Џоли беше одлично расположена и не ја тргна насмевката од нејзиното лице.

РЕКЛАМИ: ---