Home INFO Најубавата жена на светот: Ретро фотки од Моника Белучи

Најубавата жена на светот: Ретро фотки од Моника Белучи

реклама:G Natural

Без дилема, Моника Белучи е една од најубавите жени во светот.

Нејзините фотографии од младоста само ќе ја потврдат нејзината безвременска убавина.

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“