Home ЗАБАВА Луд Свет Најголемите гради на светот не престануваат да растат (фото+видео)

Најголемите гради на светот не престануваат да растат (фото+видео)

SHARE

Сопственичката на најголемите гради на светот, американката Челзи Чармс (37) откри дека нејзините бујни гради растат посотјано.

Нејзините гради тежат околу 24 килограми, а секој месец растат за додатни 2.5 сантиметри.

Тоа е половина од нејзината вкупна тежина, бидејќи Челзи е висока само 157 сантиметри.

„Кралицата на градите“, како што ја нарекуваат многу луѓе, по професија е стриптизета и има вградено полипропиленски влакна кој се забранети во САД и Европа. Поради овие влакна на Челзи постојано и растат градите.

Таа е горда на своите гради кои ги нарекува Итси и Битси, а вели дека повеќе нема проблеми со грбот, бидејќи секојдневно вежба на зајакнување на ’рбетот.

Сепак нејзината здравствена состојба не е совршена, бидејќи поради огромните гради спие отежнато и има проблеми при исхраната.

Иако сите мажи сакаат да гледаат големи женски гради, сепак мораме да се запрашаме колку ќе им годи ваква глетка.

Погледнете ја галеријата и интервјуто на Челзи за една утринска програма.

РЕКЛАМИ:
Loading...