Home СПОРТ Фудбал Најидеалниот тим во историјата на Манчестер Јунајтед

Најидеалниот тим во историјата на Манчестер Јунајтед

SHARE

Во анкета спроведена од веб-страницата „The People’s Person“, одбрани се најдобрите 11 фудбалери на Манчестер Јунајтед во историјата.

Во продолжение, погледнете кои се идеалните единаесет фудбалери + седум измени во историјата на клубот.

(кликнете на сликата за да ја зголемите)

Во соработка со sportclub.mk

РЕКЛАМИ:
Loading...