Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Најславниот задник во светот совршен и во опуштено издание

Најславниот задник во светот совршен и во опуштено издание

SHARE

Џенифер Лопез иако е во четвртата деценија од својот живот таа и понатаму изгледа беспрекорно, а доказ за тоа се новите папрацо фотографии.

На сцена постојано не изненадува со неверојатни и секси настапи, но и во приватниот живот е таква.

Мајка е на две деца зад себе има три пропаднати брака, а  моментално е во врска со младиот Каспер Смарт.

Во најновото појавување, Џенифер на себе носеше маичка во пруги и кратки бели панталончиња кои вистински го истакнаа најславниот задник во светот.

Џенифер Лопез и во опуштено издание изгледа прекрасно.

РЕКЛАМИ:
Loading...