Home ЗАБАВА Видео Најубавите жени на фудбалерите на едно место (видео)

Најубавите жени на фудбалерите на едно место (видео)

SHARE

Ниту новинарите на „Talksport“ списанието не се рамнодушни кон сопругата на Дино Дрпиќ, познатата Нивес Целзијус.

Токму Нивес е една од сопругите на фудбалерите која се нашла на нивната листа на најубави.

Оваа не е прв пат Нивес да биде сместена рамо со рамо со најпознатите светски убавици на кои заедничко им е големата љубов кон фудбалерите.

Друштво во ова скоро петминутно видео и прават Ирина Шајк, Рафаела Фико, Шакира, Хелен Фланаган, Колин Руни, Аби Кленси и многу други.

Сите овие убавици на едно место можете да ги погледнете во видеото…

РЕКЛАМИ:
Loading...