Home ЗАБАВА Tv + Reality Наместо калуѓерка, станала порно актерка

Наместо калуѓерка, станала порно актерка

SHARE

Кој би рекол дека неостварена желба на порно дива е да стане калуѓерка.

– Секогаш бев блиску до Бог. Посакував да станам калуѓерка, но никако не можев да си го замислам животот без секс- признава порно дивата Савана Самсон во едно интервју за американски медиум.

 

Во порно бизнисот влегла откако се снимала за време на секс со бившиот сопруг.

„Мислев дека ќе снимам само едно филмче и никој нема да чуе за мене. Но се навлеков на оваа професија, па едвај чекав да дојде наредното снимање“.

Самсон снимила 80 порно филмови во период од 10 години.

Иако не станала калуѓерка како што замислувала, очигледно и порно индустијата не бил вистинскиот избор за неа, бидејки таа денес се занимава со сосема трета професија, произведува вино.

video platformvideo managementvideo solutionsvideo player

РЕКЛАМИ:
Loading...