Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Намуртен и нервозен: Роналдо прв пат во јавност по раѓањето на четвртото...

Намуртен и нервозен: Роналдо прв пат во јавност по раѓањето на четвртото дете

2344
0
SHARE

Оваа недела Кристијано Роналдо стана татко по четврти пат!

Неговата 22-годишна девојка Георгина на свет ја донесе ќерката Алана Мартина.

Фудбалерот среќата ја сподели преку социјалните мрежи со фотографија веднаш по породувањето.

По објавата на Инстаграм, Роналдо само еднаш беше забележан во јавност.

Папараците го „фатија“ како сам излегува од болницата во која престојуваше Георгина.

Роналдо изгледаше напнато.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here