Home ШОУ БИЗз Балкан Наташа Беквалац ги покажа „хорор“ пораките со нејзиниот сопруг

Наташа Беквалац ги покажа „хорор“ пораките со нејзиниот сопруг

131
0
SHARE

Наташа Беквалац на социјалните мрежи откри како ќе ги изгуби сите несакани килограми за само една вечер.

Пејачката објави „хорор“ пораки со нејзиниот сопруг, од кој бара да донесе 5 хорор филмови кои ќе ги гледа цела вечер.

„Сакам до сабајле да имам 50 килограми“, се пошегува Наташа.

Ja sam nasla resenje????????????????????

A photo posted by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here