Home ШОУ БИЗз Балкан Наташа Беквалац со косата го криеше лицето, еве и зошто

Наташа Беквалац со косата го криеше лицето, еве и зошто

4422
0
SHARE

Наташа Беквалац на своето последно интервју се појави со интересен стајлинг, односно коса која и го прекриваше лицет.

Како што дополнително објасни пејачката, се разбудила со потечено око, па размислила колку е паметно да се појави таква на интервју.

Бидејќи не сакала да го откаже, таа решила на левото око да нема шминка, па морала да интервенира со косата.

„Мислам дека ме урочил некој“, коментираше Наташа која го покажа лицето.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here