Home INFO Нејзина машка верзија: Ова е најдобриот другар и менаџер на Јелена Карлеуша

Нејзина машка верзија: Ова е најдобриот другар и менаџер на Јелена Карлеуша

реклама:ХитКујна канал

Бившиот модел Зоран Бирташевиќ со години е верна сенка на популарната пејачка Јелена Карлеуша.

Освен што е ПР менаџер на поп дивата и задолжен за организација на сите нејзини јавни настапи и појавувања, Зоран е и добар пријател со Карлеуша и е присутен на сите нејзини приватни случувања.

Скоцкан од глава до пети, Бирташевиќ остава впечаток дека е машка верзија на поп дивата.

Погледнете како изгледа!

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“