Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Фото: Не е лесно да си мајка на Сури Круз!

Фото: Не е лесно да си мајка на Сури Круз!

SHARE

Толку е млада, а веќе изгледа како баба.

Познатата актерка тотално се запушти. Таа сигурно има доволно пари за да оди на фризер или козметичар, но сепак си дозволила да изгледа грозно! Малку остана од нејзината убавина!

Кејти Холмс има само 33 години, а изгледа како наскоро дека ќе полни 50! Познатата Холивудска актерка и сопруга на Том Круз се прошетала на улица со благо речено, очаен изглед!

Освен што косата и е масна и полна со седи влакна, нејзиното лице скроз е „згужвано“. Ако веќе знае дека лошо старее, можела барем малку да се нашминка.

Се поставува прашшањето: Што се врти низ нејзината глава кога дозволува во вакво издание да излезе на улица?!

Или можеби ја има најтешката работа на светот, да ја чува нејзината разгалена ќерка Сури, која во ниту еден момент папараците не ја имаат уловено недотерана!

РЕКЛАМИ: ---