Home INFO Не е се така совршено: Еве на какви проблеми имала Кејт Мидлтон...

Не е се така совршено: Еве на какви проблеми имала Кејт Мидлтон додека била во врска со принцот!

реклама:ХитКујна канал

На многумина, принцот Вилијам им изгледа како совршен маж за кој сонува секоја девојка.

Но изгледа ова е далеку од вистината. Кејт Мидлтон и принцот Вилијам се седум години во брак, а предходно во врска уште девет години.

Британските медиуми со години ја нарекуваа Кејт “Waity Katie”,и ја исмејувале бидејќи предолго време чекала веренички прстен од принцот.

Една анегдота која се случила на Божиќ, во 2006та година, покажува дека принцот и задавал големи главоболки на Кејт пред да стапат во брак.

Имено Вилијам и најавил на Кејт дека ќе го посети нејзиното семејство и со нив ќе го пројде празникот. Но сепак, иако сите од семејтвото Мидлтон со нетрпение го очекувале, Вилијам во последен момент го откажал гостувањето.

Кратко по ова парот раскинал во 2007 ма, но се смириле по неколку месеци.

Конечно, Кеј добила веренички прстен во 2010.

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“