Home INFO Не е се така совршено: Принцот Вилијам бил незгоден во врската со...

Не е се така совршено: Принцот Вилијам бил незгоден во врската со Кејт Мидлтон

реклама:G Natural

Принцот Вилијам навидум е совршен маж каков што посакува секоја девојка.

Но изгледа ова е далеку од вистината.

Кејт Мидлтон и принцот Вилијам се скоро 10 години години во брак, а предходно биле во врска уште девет години.

Британските медиуми со години ја нарекуваа Кејт “Waity Katie”,и ја исмејувале бидејќи предолго време чекала веренички прстен од принцот.

Една анегдота која се случила на Божиќ, во 2006та година, покажува дека принцот и задавал големи главоболки на Кејт пред да стапат во брак.

Имено Вилијам и најавил на Кејт дека ќе го посети нејзиното семејство и со нив ќе го пројде празникот. Но сепак, иако сите од семејтвото Мидлтон со нетрпение го очекувале, Вилијам во последен момент го откажал гостувањето.

Кратко по ова парот раскинал во 2007 ма, но се смириле по неколку месеци.

Конечно, Кеј добила веренички прстен во 2010.

РЕКЛАМИ: Hotel Premier Bansko ----------------------------------------------------