Home ШОУ БИЗз Балкан Не ги жали парите: Филип во една вечер потроши 2.000 евра на...

Не ги жали парите: Филип во една вечер потроши 2.000 евра на Александра Пријовиќ

SHARE

Филип Живојиновиќ и Александра Пријовиќ повеќе од една година се во љубовна врска која функционира одлично, без скандали во јавноста.

Но, како што последно дознава српски „Ало“, Филип на еден од настапите на пејачката бил понесен од атмосферата и потрошил 2.000 евра.

„Филип за настапот на Александра резервираше пет сепариња на еден сплав во Белград. Сакаше да ги донесе најблиските пријатели заедно да уживаат во музиката на неговата девојка. Со оглед на тоа дека ова беше прв настап на Александра по објавување на новиот албум, тој не штедеше пари и сакаше се да биде во најдобар ред“, вели изворот.